Qera Ambient Biznes, POrcelani, 900 Euro

 • € 900
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Ambient Biznes, POrcelani, 900 Euro
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznes, Porcelan, 900 euro

• Tipologjia: ambient biznesi

• Adresa: Artisti oxhaku

• i mobiluar

• Kati 0

• 💶900  Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin 0 , Totalisht i investuar ka funksionuar si qender estetike .

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Mars, 2024 në 2:17 pm Përditësuar 20 Mars, 2024 at 2:17 pm
 • ID e pronës: MRE-36015
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518