Qera, Ambient Biznesi 1+1, Astiri , 400 Euro

 • € 400
Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi 1+1, Astiri , 400 Euro
Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient Biznesi, Astir , 400 euro

 

• Tipologjia: Ambjent Biznesi

• Adresa:: Rruga Nexho Konomi,Astir

• bosh

• Kati 2

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 60m² . Eshte i organizuar nga dy ambjente pune dhe nje tualet. Ambienti jepet bosh dhe i   shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.  Ndodhet ne nje zone mjaft strategjike dhe te kerkuar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Mars, 2024 në 2:07 pm Përditësuar 20 Mars, 2024 at 2:07 pm
 • ID e pronës: MRE-36005
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121