Qera, Ambient Biznesi, Brryli, 400 Euro

 • € 400
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi, Brryli, 400 Euro
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1020, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient Biznesi , Brryli, 400 euro

• Tipologjia: Ambjent Biznesi

• Adresa: Blv.Bajram Curri

• bosh

• Kati 1

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 30m² . Eshte  11 metra gjatesi, dhe 2.7 metra gjeresi. Ambienti jepet bosh ose i mobiluar ne varesi te kerkeses ,i  shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi psh  per zyra, klinike dentare, laborator, butik, parukeri, berber.  Ndodhet ne nje zone mjaft strategjike dhe te kerkuar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 11:53 am Përditësuar 3 Prill, 2024 at 12:08 pm
 • ID e pronës: MRE-38031
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930