Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, 380 Euro/Muaj.

 • € 380
Rruga Frang Bardhi, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, 380 Euro/Muaj.
Rruga Frang Bardhi, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Komuna e Parisit, 380 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Frang Bardhi, prane Big Market

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat i Ri

• 💶 380 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 65 m² dhe gjendet në katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga  salloni i ndenjes, ambienti i gatimit , 1 dhome gjumi, tualeti  dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 11:38 am Përditësuar 3 Prill, 2024 at 6:02 pm
 • ID e pronës: MRE-38029
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Frang Bardhi, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257