Shitet Apartament 2+1, Rezidenca “Porcelani 3”, 156,000 Euro.

 • € 156,000
RTV Klan, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1, Rezidenca “Porcelani 3”, 156,000 Euro.
RTV Klan, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 156,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Rezidenca ”Porcelani 3”, 156,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  Rezidenca ”Porcelani 3”, prane Rtv Klan

• Kati 5

• Pallat i ri

💶 156,000 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Bllk, me siperfaqe 120.13 m², ndodhet në katin e 5 në një pallati te ri  prane  Rtv Klan, tek Rezidenca ”Porcelani 3”. Pallati eshte ne faze ndertimi. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit ,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Eshte i pozicionuar ne nje  zone shume te mire ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer .

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 11:56 am Përditësuar 3 Prill, 2024 at 11:56 am
 • ID e pronës: MRE-38033
 • Çmimi: € 156,000
 • Sip. e pronës: 105.61 m²
 • Sip. totale: 120 13 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa RTV Klan, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518