Qera Apartament 2+1, Astir, 400 Euro

 • € 400
Rruga Mark Bazaiti, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, Astir, 400 Euro
Rruga Mark Bazaiti, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera Apartament 2+1, Astir, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Prane Bar Artistit, Astir

• I Mobiluar

• Kati 7

• Pallat i ri, me ashensor

• 💶 400 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 97m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar totalisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe tualeti.

Pallati eshte i mireadministruar, me kamera sigurie, i pajisur me ashensor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL EST

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 12:12 pm Përditësuar 3 Prill, 2024 at 12:12 pm
 • ID e pronës: MRE-38044
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 97 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mark Bazaiti, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521