Qera, Ambient Biznesi, KOMPLEKSI ASL, 2000 Euro

 • € 2,000
Rezidence ASL, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, KOMPLEKSI ASL, 2000 Euro

Rezidence ASL, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 2,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, KOMPLEKSI ASL , 2000 euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga KONGRESI I MANASIRIT

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 2000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 130m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri ASL,

Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace me 1 tualet, i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi si zyra, dyqane, klinika PASTICERI,kafene,gjithcka shfrytezohet dhe siperfaqja jashte.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 2:02 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 2:49 pm
 • ID e pronës: MRE-27315
 • Çmimi: € 2,000
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rezidence ASL, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518