Qera Apartament 2+1 Univers City  350  euro/muaj

 • € 350
Univers City, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1 Univers City  350  euro/muaj
Univers City, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1 Univers City  350  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Univers city
bosh
Kati 3
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 63m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma  gjumi, tualeti dhe ballkoni. Disponon ambientin e gatimit, kondicioner. bashke me parkim 40.000Leke

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 1:58 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 1:58 pm
 • ID e pronës: MRE-27310
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 63 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Univers City, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • Qyteti Kamez

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 02
 • Morina 02
+355694050135