Qera Ambient Biznesi, Rruga Siri KOdra, 700€

 • € 700
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Ambient Biznesi, Rruga Siri KOdra, 700€

Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi,Rruga, Siri Kodra, 700€

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Rruga, Siri Kodra,Afer  Poliklinikes

•Bosh

• Kati 1

• 700 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 70 m²,dhe ndodhet ne karin e 1te nje pallati ekzistues. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme.

Ambjenti ndodhet buzes ruges kryesore.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Janar, 2024 në 11:43 am Përditësuar 17 Janar, 2024 at 11:43 am
 • ID e pronës: MRE-26071
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121