Qera, Apartament 1+1, Astir, 380 euro/muaj

 • € 380
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Astir, 380 euro/muaj
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Astir, 380 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa: Astir Pike Referimi: Bar Soho
 • pjeserisht I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 380 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 105m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet pjeserisht I mobiluar menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe 2 tualete.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Mars, 2024 në 1:07 pm Përditësuar 15 Mars, 2024 at 2:10 pm
 • ID e pronës: MRE-35355
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934