Shitet, Apartament 3+1, Blloku gintash, 175.000 euro

 • € 175,000
Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 3+1, Blloku gintash, 175.000 euro
Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1025, Albania
 • € 175,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA Shet, Apartament 3+1, blloku gintash 175.000Euro

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa: Blloku Gintash Laprake
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Cmimi 175.000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 120.5m² dhe gjendet në katin e 1 .

Apartamenti ka organizim shume të mirë dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhome gjumi, korridori, depo dhe 2 tualete/ e mobiluar.

Apartamenti ka dokumente te rregullta pronesie, ndodhet afer rruges kryesore

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Mars, 2024 në 1:15 pm Përditësuar 15 Mars, 2024 at 1:15 pm
 • ID e pronës: MRE-35364
 • Çmimi: € 175,000
 • Sip. totale: 120.5 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930