Qera, Apartament 1+1, Brryli, 400 Euro

 • € 400
Rruga Martin Camaj, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Brryli, 400 Euro
Rruga Martin Camaj, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Brryli, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Sitki Cico

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe 72 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Prill, 2024 në 12:19 pm Përditësuar 24 Prill, 2024 at 12:19 pm
 • ID e pronës: MRE-42795
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Martin Camaj, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134