Qera, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, 500 Euro

 • € 500
Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, 500 Euro
Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, 500 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kopshti Zoologjik

•I mobiluar

• Kati 3

• 💶 500 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 70 m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati te ri.

Apartamenti  jepet i mobiluar  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Prill, 2024 në 12:57 pm Përditësuar 10 Maj, 2024 at 2:07 pm
 • ID e pronës: MRE-39450
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134