Qera, Apartament 1+1, % Maji, 35000 leke

 • € 350
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, % Maji, 35000 leke
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, 5 Maji, 35.000 leke/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga 5 maji Pike Referimi: Qendra Konkord
 • I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 35000 leke/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 62 m² qe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Mars, 2024 në 4:07 pm Përditësuar 19 Mars, 2024 at 4:10 pm
 • ID e pronës: MRE-35888
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 62 m²
 • Sip. totale: 64 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508