Qera, Apartament 1+1, Rr Kavajes, 550 Euro

 • € 550
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rr Kavajes, 550 Euro
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Rr Kavajes, 550 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Prane Bllokut te Ambasadave

•I mobiluar

• Kati 4

• Pallat

•550 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati me siperfaqe 74 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Prill, 2024 në 10:21 am Përditësuar 16 Prill, 2024 at 12:46 pm
 • ID e pronës: MRE-38398
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134