Qera Apartament 2+1, Fresk, 230 Euro.

 • € 230
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, Fresk, 230 Euro.
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 230

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Fresk, 230 Euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Fresk , Rruga Muhamed Deliu, tek thesari

• I mobiluar pjeserisht

• Kati 6

• Pallat ekzistues

• 💶 230 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 95m² dhe gjendet në katin e 6  te nje pallati. Apartamenti ofrohet i mobiluar pjeserisht dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 4 Prill, 2024 në 5:03 pm Përditësuar 4 Prill, 2024 at 5:03 pm
 • ID e pronës: MRE-38371
 • Çmimi: € 230
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 6
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135