Shitet Apartament 2+1, Liqeni thate, 220000 Euro.

 • € 220,000
Rruga Bilal Sina, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1, Liqeni thate, 220000 Euro.
Rruga Bilal Sina, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
 • € 220,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1,  Liqeni Thate, 220.000 Euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: 📍 Rr. Hamdi Sina

• Kati 3

• 🧭 Orjentim Lindje

•📏 95 m2

• Cmimi 220.000 Euro 💶

•📏 16 m2 VendParkimi 🚗

• 📜  Certifikate Pronsie e rregullt

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Bllk, me Garazhd 16m², ndodhet në katin e 3 në një pallati te ri  tek liqeni i thate.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit ,2 dhoma gjumi, tualete dhe ballkoni.

Apartamenti ka punime cilesore, me dritare termike,  shitet e mobiluar , me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Eshte i pozicionuar ne nje  zone shume te mire te qete ne Tiranes, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer .

P>S. Shitet me apo pa garazh, vlera garazhit eshte 20.000 euro.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Prill, 2024 në 11:23 am Përditësuar 5 Prill, 2024 at 11:29 am
 • ID e pronës: MRE-38428
 • Çmimi: € 220,000
 • Sip. e pronës: 85.2 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 16
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bilal Sina, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 16
 • MORINA 16
+355694050127