Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibres, 320 euro

 • € 320
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibres, 320 euro

Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1,  Rruga e Dibres, 320 euro

 

• Tipologjia: 1+1+ambient gatimi

• Adresa: Rruga e Dibres, Rajoni nr.4 i Policise

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 320 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 1+1+ambient gatimi  me nje siperfaqe totale prej 55m2. Apartamenti gjendet ne katin e 2 te nje Pallati ekzistues ne Rrugen e Dibres prane Komisariatit Nr.4 te Policise. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Janar, 2024 në 9:13 am Përditësuar 23 Shkurt, 2024 at 9:56 am
 • ID e pronës: MRE-25220
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544