Qera, Ambient Biznesi, Prane Gjykates Administrative, 400€

 • € 400
Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi, Prane Gjykates Administrative, 400€
Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi,Prane Gjykates Administrative , 400€

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Lord bajron,Prane Gjykates Administrative.

• Bosh

• Kati 1

• 400 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 50m²  ne katin e pare te nje pallati dhe ndodhet Prane Gjykates Administrative. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si p.sh : dyqan,  zyre, agjenci udhetimi, etj.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Janar, 2024 në 12:48 pm Përditësuar 29 Prill, 2024 at 3:03 pm
 • ID e pronës: MRE-25276
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Laprake

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 13
 • MORINA 13
+355694050127