Qera Apartament 1+1, Vilat Gjermane, 350 Euro

 • € 350
Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1, Vilat Gjermane, 350 Euro
Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera Apartament 1+1,Vilat Gjermane, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Vilat Gjermane

• I mobiluar

• Kati 1

• 💶 350 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 50 m² dhe gjendet në katin 1 të një pallati te ri tek Vilat Gjermane.

Apartamenti  jepet pjeserisht i mobiluar  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire me mobilim bashkekohor dhe te ri. Lirohet ne date 20 Maj.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Maj, 2024 në 11:31 am Përditësuar 2 Maj, 2024 at 11:31 am
 • ID e pronës: MRE-45077
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355692040521