Qera, Apartament 1+1+blk, Kompleksi AnnA- zona Qytet Studenti, 450 Euro

 • € 450
Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1+blk, Kompleksi AnnA- zona Qytet Studenti, 450 Euro
Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1+blk, Kompleksi AnnA- zona Qytet Studenti, 450 Euro

 

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rruga Pjeter Budi

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• Cmimi 450 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² qe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri te vitit 2016 me ashensor.

Apartamenti ka organizim shume të mire, ofrohet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga ambienti i ndenjies dhe gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

 

Eshte e shtruar me parket dhe e pajisur me kondicioner, lavatrice, tharese rrobash, lavastovilie.

 

Kontrata minimalisht 1 vjecare noteriale.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 1:35 pm Përditësuar 11 Mars, 2024 at 1:35 pm
 • ID e pronës: MRE-34592
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509