Qera, Hyrje Private 2+1, Qytet Studenti, 300 Euro.

 • € 300
Kristaq Capo, Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Qytet Studenti, 300 Euro.
Kristaq Capo, Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1, Qytet Studenti

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kristaq Capo

• E mobiluar

• Kati i 1

• Vile 2 kateshe

•300 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 1 te nje vile 2 kateshe me siperfaqe 90 m².Ambienti eshte i mobiluar . Ka 2 dhoma, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 12:03 pm Përditësuar 11 Mars, 2024 at 12:03 pm
 • ID e pronës: MRE-34547
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kristaq Capo, Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134