Qera, Apartament 1+1, Kinostudio-Delta Residence, 400 Euro

 • € 400
Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Kinostudio-Delta Residence, 400 Euro
Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1, Delta Residence, 400 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Aleksander Moisiu, Rrethrrotullimi i Kinostudios

• Kati 2

• Pallat i ri

• 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 1+1 me nje siperfaqe totale prej 75 m². Apartamenti gjendet ne katin e 2 te Kompleksit Delta Residence ne Rrugen Aleksander Moisiu, prane Rtv Klan. Apartamenti jepet bosh vetem me kundrabufe dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 1:43 pm Përditësuar 11 Mars, 2024 at 1:46 pm
 • ID e pronës: MRE-34593
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257