Qera Shtepi Private 3+1+2 , Tregu Elektrik 500Euro

 • € 500
Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Shtepi Private 3+1+2 , Tregu Elektrik 500Euro
Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 3+1+2 , Tregu Elektrik 500Euro

• Tipologjia: 3+1+2  120m2

• Adresa: Rruga Todi Shkurti prane kompleksit Grand

• e Mobiluar e kompletuar

• Kati 2

• Shtepi private

•500 euro/muaj

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 3+1 ne katin e dyte te nje vile private 4 kateshe me siperfaqe 120m², me hyrje te ndara me sheshpushim dhe te vecanta si ne pallat. Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar  me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  3 dhoma e gjumi me ballkon ,korridori, tualeti . Me sistem ngrohje-ftohje multisplit dhe e veshur me sistem kapot nga jashte. E pajisur me tenda dielli dhe me grila ne cdo dritare. Interneti i perfshire falas.  Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim.

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 3:04 pm Përditësuar 11 Mars, 2024 at 3:04 pm
 • ID e pronës: MRE-34664
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135