Shitet Apartament 2+1 Perballe shkolles Ibrahim Rugova 91.800 Euro

 • € 91,800
Kamëz, Kamez, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1030, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1 Perballe shkolles Ibrahim Rugova 91.800 Euro
Kamëz, Kamez, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1030, Albania
 • € 91,800

Përshkrimi

Agjencia Morina shet  Apartament 2+1 Perballe shkolles Ibrahim Rugova 91.800 Euro

• Tipologjia: Apartament

• Adresa: BLV BLU

• Kati 6

• Me hipoteke

• Siperfaqe Neto 📏105  m2

•Siperfaqe Bruto 📏108  m2

💶 Çmimi i Apartamentit. 91.800 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1  me siperfaqe totale 108 m2  .

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, korridori, 2 dhome gjumi, tualeti  dhe ballkoni.

Ndodhet ne nje zone te frekuentuar, ku ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

Me certifikate pronesie. Me mundesi blerje me kredi!

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni. 

© ERSI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 7:45 pm Përditësuar 12 Mars, 2024 at 2:59 pm
 • ID e pronës: MRE-34719
 • Çmimi: € 91,800
 • Sip. totale: 108 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Kamëz, Kamez, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1030, Albania
 • Qyteti Kamez

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930