Qera, Apartament 1+1,Kompleksi Delijorgji ,700Euro

 • € 700
Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1,Kompleksi Delijorgji ,700Euro
Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 700

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 1+1,Kompleksi Delijorgji , 700euro

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Kompleksi Delijorgji
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Apartament
 • đź’¶ 700euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me apartament 1+1, me një sipërfaqe 80m² dhe gjendet në katin e 2. Shtepia ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre moderne dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 13 Janar, 2024 në 11:27 am Përditësuar 23 Shkurt, 2024 at 10:10 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-25634
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 80 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kompleksi Delijorgji, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518