Qera, Apartament 2+1 Astir 400 Euro

 • € 400
Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1 Astir 400 Euro
Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1 Astir 400 Euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Vila L
 • I mobiluar
 • Kati 6
 • Pallat i Ri
 • Cmimi 400 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet  apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 6 te nje pallati te ri .

Apartamenti ka organizim shume të mirë dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhome gjumi, korridori, depo dhe 1 tualet .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Prill, 2024 në 10:57 am Përditësuar 25 Prill, 2024 at 10:57 am
 • ID e pronës: MRE-43024
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127