Qera apartament, 2+1+2 +Parkim, Rruga Kodra e Diellit, Perkrah ish Universitetit te New York, 700 Euro.

 • € 700
Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera apartament, 2+1+2 +Parkim, Rruga Kodra e Diellit, Perkrah ish Universitetit te New York, 700 Euro.
Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament, 2+1+2 +Parkim, Rruga Kodra e Diellit, Perkrah ish Universitetit te New York, 700 Euro.

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Kodra e Diellit, perkrah ish Universitetit te New York

• E mobiluar ne menyre bashkekohore

• Kati 2

• Pallat

• 700 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament me tipologji 2+1 dhe me siperfaqe 95 m². Eshte e organizuar nga salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma,2 tualete dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe ne menyre bashkekohore.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 25 Prill, 2024 në 10:48 am Përditësuar 25 Prill, 2024 at 10:48 am
 • ID e pronës: MRE-43012
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932