Qera, Apartament 2+1 , Bllok, 800 euro/muaj

 • € 800
Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1 , Bllok, 800 euro/muaj
Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 800

Përshkrimi

PERSHKRIMI:

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, rruga Perlat Rexhepi, 800 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Perlat Rexhepi Pike Referimi: Bllok
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 72 m² qe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Janar, 2024 në 2:09 pm Përditësuar 22 Janar, 2024 at 2:12 pm
 • ID e pronës: MRE-27093
 • Çmimi: € 800
 • Sip. e pronës: 72 m²
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kërko
Cmimi Nga
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508