Qera, Apartament 2+1, ish Ekspozita, 1000 euro/muaj

 • € 1,000
Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, ish Ekspozita, 1000 euro/muaj
Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, ish Ekspozita, 1000 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta   Pike Referimi: ish Ekspozita
 • I mobiluar
 • Kati 6
 • Pallat
 • Cmimi 1000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 110 m² qe gjendet në katin e 6 të një pallati. Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti. Apartamenti lirohet ne fund te muajit.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 11 Prill, 2024 në 7:28 pm Përditësuar 11 Prill, 2024 at 7:28 pm
 • ID e pronës: MRE-39404
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Lumi Lana/Bulevard
 • Kati: 6
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932