Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 900 Euro €

 • € 900
Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 900 Euro €
Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Liqeni i Thate, 900 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Prane Liqenit te Thate,Kopeshti Botanik

•I mobiluar

• Kati 1

• Pallat i ri

•900 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe totale  200 m²,(100 m2 banimi dhe 100m2 verande).Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe 1 tualete. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Prill, 2024 në 11:34 am Përditësuar 1 Prill, 2024 at 11:34 am
 • ID e pronës: MRE-37643
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 200 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121