Qera, Apartament 2+1, tek 5Maji 450 euro/muaj

 • € 450
Rruga Jorgo Plaku, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, tek 5Maji 450 euro/muaj
Rruga Jorgo Plaku, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, tek 5Maji 450 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa:  5Maji , prane Concord Center, Rruga Jorgo Plaku
 • I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat i ri
 • Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 106m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2tualete dhe 2ballkone.
Lirohet ne fund te muajit MAJ.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Prill, 2024 në 12:08 pm Përditësuar 26 Prill, 2024 at 12:36 pm
 • ID e pronës: MRE-43689
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 106 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jorgo Plaku, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135