Qera, Apartament 1+1,Astir, 370  euro/muaj

 • € 370
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1,Astir, 370  euro/muaj
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 370

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,Astir, 370  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Loni Ligori

I mobiluar
Kati 7
Pallat i Ri
Cmimi 370 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Prill, 2024 në 11:33 am Përditësuar 26 Prill, 2024 at 11:33 am
 • ID e pronës: MRE-43677
 • Çmimi: € 370
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127