Qera, Apartament 2+1+2, Qender, 1000 Euro

 • € 1,000
Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Qender, 1000 Euro
Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2, Qender, 1000 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Bardhok Biba

•I mobiluar

• Kati 8(i fundit)

• Pallat i ri

•1000 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2 ne katin e 8 te nje pallati te ri me siperfaqe 105 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe dy tualete. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. Disponon post parkimi. Lirohet ne qershor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Prill, 2024 në 5:55 pm Përditësuar 15 Prill, 2024 at 10:16 am
 • ID e pronës: MRE-39582
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134