Qera, Apartament 2+1+2, Rruga 4 Deshmoret, 700  euro/muaj

 • € 700
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Rruga 4 Deshmoret, 700  euro/muaj
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Rruga 4 Deshmoret, 700  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2
Adresa: Prane Gjimnazit Partizani
I mobiluar
Kati 10
Pallat i Ri
Cmimi 700 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej 98m² dhe gjendet në katin e 10 të një pallati i Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Shkurt, 2024 në 11:55 am Përditësuar 27 Shkurt, 2024 at 11:55 am
 • ID e pronës: MRE-32762
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 98 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 10
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127