Qera, Apartament 1+1, Prane Njesise Bashkiake Nr 1, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Prane Njesise Bashkiake Nr 1, 400 Euro/Muaj
Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,, Prane Njesise Bashkiake Nr 1, 400 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Prane  Njesise Bashkiake Nr 1
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Shkurt, 2024 në 2:21 pm Përditësuar 13 Prill, 2024 at 12:45 pm
 • ID e pronës: MRE-32684
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121