Qera, Apartament 2+1+2+Blk+Garazh, Xhamllilk– Rossmann Lala Te IshProfarma, 750 Euro/Muaj I Diskutueshem.

 • € 750
Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2+Blk+Garazh, Xhamllilk– Rossmann Lala Te IshProfarma, 750 Euro/Muaj I Diskutueshem.
Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2+Blk+Garazh, Xhamllilk– Rossmann Lala te IshProfarma, 750 Euro/Muaj I Diskutueshem.

 

Tipologjia: 2+1

Adresa: Rruga Xhanfize Keko

I mobiluar

Kati 5

Pallat i ri me ashensor

💵 Cmimi 750 euro/muaj

 

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe totale prej 120m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te rime ashensor. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i mireadministruar.  Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe bashkekohor, organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe ballkoni. Eshte i pajisur me kondicioner.

Disponon nje post parkimi te perfshire ne cmim.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 11:57 am Përditësuar 10 Maj, 2024 at 11:57 am
 • ID e pronës: MRE-46650
 • Çmimi: € 750
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257