Qera, Apartament 2+1+2+blk+Post Parkimi, Ish Fusha e Aviacionit, 1100 Euro

 • € 1,100
Rruga Benjamin Kruta, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+2+blk+Post Parkimi, Ish Fusha e Aviacionit, 1100 Euro

Rruga Benjamin Kruta, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 1,100

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk+Post Parkimi, Ish Fusha Aviacionit, 1100 Euro/Muaj

 

• Tipologjia: 2+1

•Adresa: Rruga Benjamin Kruta, Ish Fusha Aviacionit

• i mobiluar

• Kati 11

• pallat i ri

• 💶 1100 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 125 m² dhe gjendet në katin e 11 të një pallati te ri me 3 ashensore dhe te mireadministruar.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht me mobilim bashkekohor, i pabanuar me pare. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 depo, 2 tualete dhe ballkoni spacioz. Apartamenti eshte i orientuar Jug-Perendim, duke bere qe te jete gjate gjithe dites i ndricuar nga drite natyrale. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi ne te gjitha hapesirat.  Post parkimi ne katin -1 te pallatit.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, si shkolla, farmaci, universitete etj.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

©️ MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Janar, 2024 në 11:51 am Përditësuar 17 Janar, 2024 at 11:52 am
 • ID e pronës: MRE-26085
 • Çmimi: € 1,100
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 20
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 11
 • Ashensor: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Benjamin Kruta, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509