Qera, Apartament 2+1+2+Post Parkimi, Kodra e Diellit, 650 euro/muaj

 • € 650
Rruga e Zallit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2+Post Parkimi, Kodra e Diellit, 650 euro/muaj
Rruga e Zallit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Kodra e Diellit, 650 euro/muaj

 

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rruga Kodra e Diellit

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 650 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar, i pozicionuar ne nje zone shume te qete prane Rezidences Kodra e Diellit 2.

Apartamenti ka organizim shume të mirë dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe 2 tualete.

Ofrohet i mobiluar teresisht dhe eshte i pajisur me sistem chiller. Eshte i pabanuar me pare.

Posti i parkimit me pagese extra 65 Euro.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Shkurt, 2024 në 2:22 pm Përditësuar 23 Prill, 2024 at 10:59 am
 • ID e pronës: MRE-32285
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Zallit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Kodra e Diellit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509