Qera Apartament 2+1,Don Bosko, Mbi banken Credins 600 euro

 • € 600
Credins Bank, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1,Don Bosko, Mbi banken Credins 600 euro

Credins Bank, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1,Don Bosko, Mbi banken Credins 600 Euro/muaj

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Don Bosko, Mbi banken Credins

• E mobiluar

• Kati i 5

• Pallat 8 katesh

• 600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 5  te nje pallati 8 katesh  me siperfaqe 100m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina ku ka dhe lavastovilje  dhe dhoma e ndenjes ,2 tualete,2 ballkone. Apartamenti jepet i mobiluar i shtruar me parket dhe me 3 kondicionere  . Ne gjendje shume te mire.Ne cmim perfshihet dhe interneti. Ka parkim kundrejt nje pagese ekstra .

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTAT

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 12:58 pm Përditësuar 9 Janar, 2024 at 1:22 pm
 • ID e pronës: MRE-25081
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Credins Bank, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128