Qera, Apartament 2+1+PARKIM, Sauk, 500  euro/muaj

 • € 500
Rruga Xhebrahimet, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+PARKIM, Sauk, 500  euro/muaj
Rruga Xhebrahimet, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+PARKIM, Sauk, 500  euro/muaj

Tipologjia 2+1+Parkim
Adresa: Rruga Xhebrahimet

I mobiluar
Kati 2
Pallat i Ri
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati i ri . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.APARTAMENTI POSEDON DHE 1 POST PARKIMI.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Prill, 2024 në 9:42 pm Përditësuar 21 Prill, 2024 at 9:42 pm
 • ID e pronës: MRE-41981
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 2
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Xhebrahimet, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127