Qera, Apartament 3+1, Astir, 550 Euro/Muaj

 • € 550
Rruga Feizi Hizmo, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Astir, 550 Euro/Muaj
Rruga Feizi Hizmo, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 550

PĂ«rshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1, Astir, 550 euro/muaj

 

Tipologjia 3+1

Adresa: Astir, Rruga Feizi Himzo

I mobiluar

Kati 4

đź’µ Cmimi 550 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 3+1, me një sipërfaqe prej 100 m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor, Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

 

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Prill, 2024 në 2:56 pm Përditësuar 2 Maj, 2024 at 9:43 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-39345
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Feizi Hizmo, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257