qira Apartament 1+1, Rezidenca Kodra e Diellit, 500 Euro

 • € 500
Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
qira Apartament 1+1, Rezidenca Kodra e Diellit, 500 Euro
Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Rezidenca Kodra e Diellit, 500 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit

• I mobiluar

• Kati 3

• 💶 500 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 50 m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati te ri tek rezidenca Kodra e Diellit.

Apartamenti  jepet pjeserisht i mobiluar  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire me mobilim bashkekohor. Ndodhet ne nje zone me kerkes te larte per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Prill, 2024 në 2:28 pm Përditësuar 11 Prill, 2024 at 2:28 pm
 • ID e pronës: MRE-39343
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355692040521