Qera Garzoniere , Rruga Dino Kalenja, Prane ures se Institutit Bujqesor, 300Euro

 • € 300
Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Garzoniere , Rruga Dino Kalenja, Prane ures se Institutit Bujqesor, 300Euro
Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me Qera Garzoniere , Rruga Dino Kalenja, Prane ures se Institutit Bujqesor, 300Euro

• Tipologjia:Garzoniere

• Adresa: Rruga Dino Kalenja (prane ures se Institutit Bujqesor)

• E Mobiluar

• Kati 1

• Vile

•300 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me Qera Garzoniere ne katin e pare te nje vile  me siperfaqe 38 m² .Hyrja është e organizuar shume mirë, Jepet i mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumitdhe tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 26 Prill, 2024 në 2:38 pm Përditësuar 26 Prill, 2024 at 5:23 pm
 • ID e pronës: MRE-43754
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 38 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Kamez/Paskuqan/Babrru

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932