Qera, Hyrje Private, 1+1, 21 Dhjetori, 350 euro

 • € 350
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private, 1+1, 21 Dhjetori, 350 euro
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 350Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Mbrapa konviketeve te inxhinjeris se ndertimit, 21 Dhjetori

•E mobiluar

• Kati 4

• Vile Private

•350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 4 te nje shtepije private me siperfaqe 75 m² mbrapa konvikteve te inxhinjerise se ndertimi, 21 Dhjetori.Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Prill, 2024 në 11:16 am Përditësuar 1 Prill, 2024 at 1:03 pm
 • ID e pronës: MRE-37623
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521