Qera, Apartament 1+1, Fresk 300 Euro/Muaj

 • € 300
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Fresk 300 Euro/Muaj
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, Fresk, 300€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu, Fresk

• i Mobiluar

• Kati 1 banim

• 300 euro / muaj

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 69m² dhe gjendet në katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen Muhamed Deliu, Fresk . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 1 Prill, 2024 në 10:38 am Përditësuar 1 Prill, 2024 at 10:38 am
 • ID e pronës: MRE-37613
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 69 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521