Qera Hyrje Private 3+1, Myslym Keta ,450 Euro

 • € 450
Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Hyrje Private 3+1, Myslym Keta ,450 Euro
Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 3+1+2, Myslym Keta,450 euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Myslym Keta

• E mobiluar

• Kati i 2

• Shtepi private

• 450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 3+1 ne katin e 2 te nje shtepie me siperfaqe 150m².Ambienti jepet i Mobiluar. Ka 2  dhoma gjumi ,  kuzhine ,dhomen e ndenjes dhe dy tualete.  Ne gjendje shume te mire,me parkim dhe oborr.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Mars, 2024 në 2:30 pm Përditësuar 22 Mars, 2024 at 2:30 pm
 • ID e pronës: MRE-36458
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Samed Sykaj
 • Samed Sykaj
+355694050129