Shitet Apartament 2+1+2. Tek spitalet 147 000 Euro

 • € 147,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2423, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+2. Tek spitalet 147 000 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2423, Albania
 • € 147,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1+2, Tek spitalet, 147 000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga  Kongresi i Manastirit

• Kati 7

• E mobiluar

• Pallat i  2023

•Siperfaqe 105m²

💶 147 000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2 , me siperfaqe 105m², ndodhet në katin e 7,pallat i 2023.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Shitet i mobiluar.

Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Mars, 2024 në 3:50 pm Përditësuar 22 Mars, 2024 at 3:50 pm
 • ID e pronës: MRE-36472
 • Çmimi: € 147,000
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2423, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930