Shitet Apartament 2+1+Blk, Ali Demi, 110,000 Euro

 • € 110,000
Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+Blk, Ali Demi, 110,000 Euro
Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 110,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1+Blk, Ali Demi, 110,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ali Demi

• Kati 4

• E mobiluar

• Pallat ekzistues

•Siperfaqe 65m²

💶 110,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 65m², ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga korridori shperndares, salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Shitet i mobiluar si ne foto.

Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Mars, 2024 në 1:47 pm Përditësuar 25 Mars, 2024 at 10:38 am
 • ID e pronës: MRE-36431
 • Çmimi: € 110,000
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509