Qera, Pjese vile 2+1, Sauk, 350 Euro

 • € 350
Zyra Postare Sauk - 1044, 216, Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjese vile 2+1, Sauk, 350 Euro
Zyra Postare Sauk - 1044, 216, Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1044, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me Qera, Apartament 2+1, Siri Kodra, 350 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Sauk afer policise

•E mobiluar + vendparkimi

• Kati 2

• Pjese Vile

•350 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 110 m². Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet.

Apartamenti jepet  i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© ERSI  MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Shkurt, 2024 në 9:49 am Përditësuar 18 Mars, 2024 at 2:58 pm
 • ID e pronës: MRE-31521
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Zyra Postare Sauk - 1044, 216, Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930